Informacje o stronie FinansCenter.pl

finanse

FinansCenter.pl to kompleksowy portal finansowy prezentujący szeroką ofertę  wielu banków i firm. W jednym miejscu macie Państwo dostęp do sprawdzonej i wyselekcjonowanej oferty produktów bankowych dostępnych na rynku krajowym. Są to m.in. konta bankowe, kredyty gotówkowe i pożyczki, lokaty, rachunki inwestycyjne czy ubezpieczenia.

Serwis na zasadzie partnerstwa, nie tylko oferuje możliwość otrzymania szczegółowych informacji na temat produktów bankowych i instytucji, ale także umożliwia porównywanie usług  finansowych, które te instytucje oferują.

Projekt o nazwie FinansCenter.pl  realizowany jest przy współpracy portali: Money.pl, Bankier.pl i Comperia.pl.

Naszą misją jest stworzenie takiego serwisu, dzięki któremu będzie Państwo mogli w prosty i szybki sposób znaleźć produkt czy usługę finansową zgodną oczekiwaniami, a w razie potrzeby uzyskać bezpłatną pomoc doradcy finansowego.

 

 

Chcąc skorzystać z danej oferty finansowej, należy kliknąć w  „Złóż wniosek”, wtedy nastąpi  przekierowanie bezpośrednio na stronę internetową danego banku czy firmy. Następnie po wypełnieniu formularza kontaktowego, po pewnym czasie doradca finansowy indywidualnie przedstawi Państwu ofertę i odpowie na wszystkie  pytania.

Sam fakt skorzystania z konkretnej oferty finansowej w naszym serwisie do niczego nie zobowiązuje. Bowiem po wypełnieniu i wysłaniu odpowiedniego wniosku dostępnego online, dane tam zawarte przesyłane są bezpośrednio do banku (doradcy finansowego).

Cały proces autoryzacji i szyfrowania odbywa się za pomocą protokołu bezpieczeństwa SSL (Secure Socket Layer), który w pełni gwarantuje bezpieczeństwo przesyłanych informacji. Należy też zaznaczyć, że wysłanie wniosku czy uzyskanie porady finansowej są bezpłatne.

 

 

 

Dziękujemy serdecznie za zaufanie i korzystanie z usług naszego portalu finansowego.

 
Twój Komentarz Jest Mile Widziany... Dziękuję!

CommentLuv badge

*